Targi 2011

IV PODGÓRSKIE TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH – MADE IN PODGÓRZE

18 i 19 czerwca 2011 r., godz. 10.00-18.00,  Rynek Podgórski

 

Katalog wystawców

 

Wszystkie marki Podgórza – łączcie się!
Jest ich wiele. Sprawdziliśmy to!
Zresztą od dawna wiadomo, że niemal w każdym zakątku Podgórza można znaleźć COŚ CIEKAWEGO.
Ale to nie dość powiedziane! Bo to „coś ciekawego” jest często tak ciekawe, że chce się to mieć!

 

 

 

 

 

 

Rzemiosło artystyczne, „tzw. produkty lokalne” i te do zjedzenia i te do patrzenia i zapamiętania na długo, książki – te napisane i te wydrukowane na prawym brzegu Wisły, witrażowe szkiełka, gliniane anioły, najpiękniejsze świece, naturalna biżuteria. To tylko przedsmak  tego co zobaczymy, o czym się dowiemy i co zabierzemy ze sobą z prawego brzegu Wisły w dniach 18 i19 czerwca 2011 roku.To już czwarta edycja Podgórskich Targów Rzeczy Wyjątkowych organizowanych z inicjatywy Stowarzyszenia PODGORZE.PL. Pomysł był prosty – „czym chata bogata”. Pokazać Podgórzanom, Krakowianom i reszcie świata to z czego Podgórze – oprócz historii, dziedzictwa, uroczych zakątków i pięknych widoków może zasłynąć, czym jeszcze może się pochwalić. Aby wziąć udział w Targach w charakterze wystawców należało i należy spełniać jedno podstawowe ale i najważniejsze kryterium. Trzeba wytwarzać, produkować, lepić, piec, pisać, dziergać, szyć – na prawym brzegu Wisły – w Podgórzu.

 

Mało tego wszystkich wystawców zachęcaliśmy i zachęcamy do stworzenia podgórskich produktów okolicznościowego. I tak w ubiegłych latach powstały ciasteczka – Mosty Piłsudskiego i gigantyczne zapałki z widokami Podgórza. Czekamy na więcej. Tegoroczne Targi będą trwały dwa dni i podobnie jak zeszłoroczne odbędą się na płycie Rynku Podgórskiego. Zapewniamy absolutny deficyt produktów „made in china”, w zamian oferujemy towar z dopiskiem „made in podgorze”.

Każdy znajdzie tu „coś” dla siebie, każdy będzie mógł stąd zabrać swój „kawałek” Podgórza. Pewnie zaskoczą nas niespodzianki, pewni jakieś dźwięki umilą nam te dwa słoneczne dni, które upłyną w domowej atmosferze gwarnej podgórskiej rodziny.

 

Serdecznie zapraszamy bo będzie kolorowo, interesująco, artystycznie…

 

18 i 19 czerwca 2011, godz. 10.00-18.00, Rynek Podgórski.

Kontakt: targi@podgorze.pl

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY

 

 

DLA WYSTAWCÓW

Warunki uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy

 

PATRONI MEDIALNI

Share